XML

2021.09.29 - Zapytanie o szacunkową wycenę na - Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „modernizacji pasywnej infrastruktury teleinformatycznej i wykonanie instalacji systemu wizualizacji i nagłośnienia wraz z adaptacją akustyczną sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku

W celu rozeznania rynku oraz oszacowania wartości planowanego do realizacji zamówienia zapraszam Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji kosztów wykonania zadania pt..: „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. modernizacji pasywnej infrastruktury teleinformatycznej i wykonanie instalacji systemu wizualizacji i nagłośnienia wraz z adaptacją akustyczną sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku”  i sprawowaniem nadzoru autorskiego oraz wsparciu Zamawiającego na etapie postępowania na roboty i w czasie wykonywania robót budowlanych.
W załączeniu do niniejszej wiadomości znajdą Państwo opis przedmiotu zamówienia.
Niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu rynku.
Zainteresowane podmioty proszone są o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów w możliwie najszybszym terminie.
Proszę przesłać szacunkową wycenę do dnia 04.10.2021r. na adres pocztowy zamowienia@powiatprzeworsk.pl . Wycena powinna zawierać kwotę netto oraz wartość VAT.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Gospodarczego i Zamówień Publicznych Panem Piotrem Sidor nr tel. 16 648 70 09 wew. 123.
Załączniki:
Nazwa plikuTyp plikuRozmiar
Opis Przedmiotu Zamówienia. Plik doc 17.93 KB
Podmiot publikującyStarostwo Powiatowe w Przeworsku
WytworzyłPiotr Sidor - Naczelnik Wydziału Rozwoju Powiatu i Zamówień Publicznych2021-09-29
Publikujący Marek Nowak - Inspektor 2021-09-29 13:53
Modyfikacja Marek Nowak - Inspektor 2021-09-29 13:53