XML

Skład Rady Powiatu Przeworskiego VI Kadencji

Rada Powiatu Przeworskiego
  1. Krzysztof Bartuś
  2. Agnieszka Bukowa - Jedynak
  3. Wiesław Bukowski
  4. Zdzisław Doskocz
  5. Marcin Fujarowicz
  6. Jacek Kierepka
  7. Tadeusz Kiełbowicz (wygaśnięcie mandatu z dniem 22 sierpnia 2020 roku)
  8. Zenon Koper
  9. Zbigniew Kiszka
  10. Wiesław Kubicki
  11. Łukasz Laska (objęcie mandatu z dniem 18.09.2020 r.)
  12. Jerzy Mazur
  13. Janusz Owsiak
  14. Jacek Pieniążek
  15. Bogdan Sebzda
  16. Katarzyna Solarz (objęcie mandatu z dniem 5 maja 2020 roku)
  17. Tomasz Syk
  18. Paweł Tworek
  19. Bogusław Urban (wygaśnięcie mandatu z dniem 13 marca 2020 roku)
  20. Józef Więcław
  21. Mieczysław Żuk
Podmiot publikującyStarostwo Powiatowe w Przeworsku
WytworzyłStarostwo Powiatowe w Przeworsku2018-11-21
Publikujący Marek Nowak - Inspektor 2018-11-21 14:43
Modyfikacja Marek Nowak - Inspektor 2020-09-21 08:06